Menu
Sonda
Czy przy budowie sklepu lepsza jest jednorazowa zapłata za sklep, czy niewielki abonament płatny miesięcznie?
Odwiedziny
Dzisiaj: 400
W tym miesiącu: 907
Wszystkich: 695962
Szybki kontakt

Miraga - sklepy internetowe

Trustnet
ul. Partyzantów 1/3
42-200 Częstochowa

tel. 34 365 22 44
sklep@miraga.pl

-------------

Profesjonalny hosting dla sklepów Miraga
zapewnia Smarthost.pl

34 365 22 44

Zarządzanie magazynami - Moduł stanów magazynowych wyświetlany w postaci jednej tabeli, z opcją „przechodzenia” między polami na stan magazynowy klawiszem „Tab” w panelu administracyjnym:

  • magazyny np. z Subiekta
  • magazyny dystrybutor (uzupełniane ręcznie lub przy pomocy importów xml, csv) – magazynów dystrybutorów może być wiele – każdy może być nazwany i być uzupełniony w zakresie tych towarów, którymi handluje dany dystrybutor.

Stany subiekta można importować (nadpisując stany aktualne). Produkty rozróżniane są np. po ID z Subiekta. Jest możliwa hurtowa zmiana stanów magazynowych z rozgraniczeniem na magazyny oraz opcja wyzerowania wszystkich produktów. Można wyświetlić np. produkty dla których stan magazynowy wynosi 0.

Kiedy stany magazynowe z magazynu subiekt są zerowe klient widzi stany z pola dystrybutor i dłuższy czas realizacji zamówienia, odpowiedni dla danego dystrybutora (magazynu).

Czas wysyłki - zależny od magazynu i producenta, to co jest na stanie sklepowym np. na podstawie Subiekta ma wysyłkę np. do 48 godzin, stany dystrybutora zależą od dystrybutora i definiuje się czas dla każdego z nich (czas dostawy od dystrybutorów definiowany jest dla dystrybutora/magazynu)

Klient widzi w każdym z produktów czas dostawy: 48 godzin, 7 dni, 14 dni, dostępny na zamówienie (i wtedy jest button “zapytaj o dostępność” zamiast “kup teraz”) - to jest przypadek, kiedy jest 0 u dystrybutorów i w sklepie.

screen012_Zarzadzanie_magazynami_stanami_produktow.jpg
Zarządzanie magazynami, stanami produktów