Menu
Sonda
Czy przy budowie sklepu lepsza jest jednorazowa zapłata za sklep, czy niewielki abonament płatny miesięcznie?
Odwiedziny
Dzisiaj: 421
W tym miesiącu: 928
Wszystkich: 695983
Szybki kontakt

Miraga - sklepy internetowe

Trustnet
ul. Partyzantów 1/3
42-200 Częstochowa

tel. 34 365 22 44
sklep@miraga.pl

-------------

Profesjonalny hosting dla sklepów Miraga
zapewnia Smarthost.pl

34 365 22 44

System sklepowy Miraga jest produktem powstalym w ramach firmy Trustnet mającej siedzibę w Częstochowie. Firma Trustnet od samego początku działalności (rok 2002) zajmuje się specjalistycznie usługami związanymi z internetem. Nasze podstawowe usługi to tworzenie stron www - specjalizujemy się w dużych sklepach internetowych (jak właśnie opracowany przez nas system Miraga) oraz webowych aplikacjach dedykowanych.

Jesteśmy zespołem młodych a równocześniej doświadczonych specjalistów posiadających odpowiednie wykształcenie jak i biegłość w zakresie programowanie technologii internetowych.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o silny dział programistów oraz grafików. Aktualnie nasz zespół stanowi kilkunastu stałcyh pracowników.

System Miraga to autorski system zaprojektowany od podstaw i mogący spełniać rolę tzw "zwykłego, prostego sklepu internetowego" oraz bardzo zaawansowanego systemu z niestandardowymi rozwiązaniami wykonywanymi dla konkrentego Klienta. Tych drugich wdrożeń wykonujemy więcej. Są to rozbudowane sklepy internetowe powórnywalne z największymi systemami sklepowymi istniejącmi na rynku. Nasz system w niektórych obszarach funkcjonalności jest dużo bardziej zaawansowany niż niektóre z nich.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością systemu - możemy również spotkać się z Państwem i osobiście zaprezentować możliwości systemu. Oprócz gotowej już istniejącej funkcjonalności większość naszych wdrożeń rozpoczyna się spotkania lub spotkań z Klientem i ustaleniu niestandardowych rozwiązań, które mamy zaprogramować.

Nasz sklep bardzo często zdrażany jest w firmach, które już mają sklep internetowy (np. jeden z popularnych i niedrogich sklepów internetowych), a które widząc jego ograniczenia i brak możliwości rozbudowy szukają odpowiedzialnej i stabilnej firmy programistycznej gotowej przygotować sklep, którego dokładnie potrzebują do skutecznego handlu w internecie.